sobota, 24 marca 2012

Powiadomienie.

Z wielką przykrością powiadamiam że teraz już tu nie piszę autorką będzie ninka-dinka pisać będe na: http://olka.123.pinger.pl/  zapraszam tam jestem Czekoladka♥

To mój  ostatni prost Miley299

czwartek, 15 marca 2012

Wycieczka !! XD

Siem.
Moja nowa wieść jadę dziś 15 . 3 . 12r do "Millenium Hall" w Rzeszowie, idę do kina ! ;D Ale z młotrzą siostrą więć idziemy na film "Podróż na tajemniczą wyspę" i oczywiście do McDonalds lub KFC. Mam nadzieję że będzie wspaniale! Teraz zdjęcie tego centrum: zdjęcie z otwarcia.

piątek, 2 marca 2012

Jezu!! 20 lvl do mnie napisał!!

Tak , Tak Mycha231 do mnie napisała..
Bo pytałam czy kupić kostium królika a ona odpowiedziała!!
Chcecie dowód i juz go daje!

Zobaa>>>

Jezu to stare zdjęcie msp!!! Nie przypomina msp! Dla mnie to msp z epoki kamienia łupanego ;D Ok nie takie staree ale z daleszej epoki!! ;D

Najnowsza wieść :  Mam vip na 3 mies!!

czwartek, 1 marca 2012

Troche nowości z msp

jak widać zauwazłyłam że tło do filmu kiedyś kosztowało 300sc a teraz 500sc to nie fair troche











wasza emo goth swett niewiadomo jaka ale ninka-dinka

Nowy Konkurs

Widzicie?? to nowy konkurs : Ogrodniczy
Nie najgorszy a tu jak fajnie ubrać dziewczynę  na konkurs:

Pozdrawiam ;**

środa, 29 lutego 2012

Help

Hejka moviestarowicze nie dużo fame zostało mi do 7 lv a więc będe wam bardzo wdzięczna jak pooglądacie filmy ,dacie grafka i jak najbardziej sie odwdzięcze








           100 całusów ninka-dinka  

niedziela, 19 lutego 2012

czwartek, 16 lutego 2012

Tłusty Czwartek!

Z tej okazji je się pączki! Niktórzy mówią na ten dzień " Dzień Pączka" ale je się też np: Faworki
A ja w czoraj miałam urodzinki a teraz zdjęcie pączków:
No nie prawda że pysznę mi aż ślinka cieknie

środa, 15 lutego 2012

Moje urodziny

                                    Siem.


Nie wiem czy wiecie ale kończe 12!!!
Ja uwielbiam moje urodziny zawszę jest zabawnie!
Moim ulubionym gosciem jest kot mojej naj (zdjęcie w innym postcie) Tak się złożyło żę: Walentynki, Moje urodziny  i tłusty czwartek!


Niech żyję luty!



Konkurs

Siemanqoo oto mój nev koneq zrobiony przezemnie zobacz moją artbook warto doktorku xdd <3










                                                                                               BY ninka-dinka

czwartek, 9 lutego 2012

Dlaczego vip podrożał??

Często zadajemy sobię pytanie: Dlaczego vip podrożał?? Mnie się zdaję że to dlatego że jest mało użytkowników  ma vip a mondatorzy muszą jakoś płacić za stronę a my go nie kupujemy! Więc to nasza wina a nie mondatorów.
A teraz mój artbook o tym!
  
Aktorzy są przypatkowi.

Starrr_03 vs zuza7428

My wszyscy się w to mieszamy! To sprawa starrr_03 i Zuzy7428 nie nasza, a ty byś chciał! Zal mi was wy o sobię piszecie że ona jest taka że jest taka ale to nie prawda! Nie wiadomo kto to zaczoł ale my nie dawajmy tego dalej! To ich sprawa jak one zrobią głosowanie to wtedy. Ja nie wiem kogo wolę też nie wiem kto to zaczął i dlaczego! jak coś to blog Zuzy to http://msp-zuza7428.blogspot.com


Z pozdrowieniami
Miley299

środa, 8 lutego 2012

Kot mojej naj

To kot mojej najki zdjęcie z nk więc z podpisem
jej imię brzmi: Filusia ♥
Prawda że słodka?? spotyka się z moim kotem Mruczkiem ♥

Tio ja wasz moderatek @.@

po 1.nie przeklinaj bo kick ban na kilka godzin później na zawsze
2.nie podawaj swojego hasła do msp i innych grozi to samo
3.nie obrażaj innych ludków odrazu ban na zawsze
4.nie podawaj innych linkuw kara kick
5.nie kłóć się ban na 8  godzineq z moderadkiekm i adnimkiem na zawsze




                                                          wasza cała ninka-dinka X.X

Jak zdobyć walentynkową czapkę!

To łatwe tylko trzeba znaleść osobę która ją ma i zrobić jej looka
   
Kliknij na zdjęcie by powiększyć.

Potem zapisujemy look i klikamy kup, 
Usuwamy inne rzeczy i kupujemy!


                                                                Hejciaa
oto takie małe porady:
biały moderator
pomarańczowy Adnim
niebieski naj ziomki
zielony dostępny użytkownik
czerwony niedostępny użytkownik



                                                                                                                               buziaczki ninka-dinka             

wtorek, 7 lutego 2012

Dla okradzionych kont.

Kochani!!!


Jeśli oddajecie konto musicie być bardzo ostrozni żeby nie oddać go do oszustów! 
My o tym nie wiemy więc oddamy myślimy np: Tamto konto jest super ma 10 lvl i vip! a moje 
to jakieś głupie 5 lvl bez vip, biorę!
Ale oszust po oddaniu konta pewnie ma lepsze więc twoje usuwa potem daje zresetuj e-mail lub do mondaorki piszę a to daje innę hasło więc nasze konto nie jest naszę tylko oszusta.
Widzicię jak łatwo stracić konto więc lepiej być ostrożny.




Z pozdrowieniami
Miley299

poniedziałek, 6 lutego 2012

niedziela, 5 lutego 2012

Dziwak!.

Widzicie go? 
Jakiś dziadek a ma dziewczynę 
z 12 lvl!
A chcę seksu przepraszam za takie słowo..
Z wyglądu jest bardzo ładna a on!
Właśnie przed chwilką to zobaczyłam 
Jak dla mnie dziwne...
Ps. Zobacz moje 10 sek



Zlot zakochanych

oto ja Kamileq_kamileq mój chłopak Camille12 naj przyjaciółka
i Cezar299 chłopak Camille12 taki jakby  mały zlocik wasza ninka-dinka

poniedziałek, 30 stycznia 2012

Limit forum

  
Mówię o limicie forum widzicie?? Można 3 prosty na godzinę dla mnie to niesprawiedliwe!!!


Fame

Pomożesz??? tyle widzisz jak mało?? Zobacz 10 sek przepraszam a przepraszam bo ję robię oglądnij daj komętarz a pomozesz

sobota, 28 stycznia 2012

Koneq Przygoda w Dżungli

Witam was to ja ninka-dinka..
oto ciuchy tła animki i zdięcie główne konkursu...







spodni,butuw,akcesori,włosów nie dodawałam bo było mało a butuw wogóle

piątek, 27 stycznia 2012

Walentynki

 No to jest nowe walentynkowe tło moviestarplanet.pl 

No i oczywiście  walentynkowy vip!

I cieszę się jak głupia bo włosy mi się udały!!


środa, 25 stycznia 2012

oto ja wasza ninka-dinka będe pisać tu bloga jak ktoś ma jakieś pytania pisać do mnie

                                                                                                                    buziaczki wasza ninka-dinka