Hejka moviestarowicze nie dużo fame zostało mi do 7 lv a więc będe wam bardzo wdzięczna jak pooglądacie filmy ,dacie grafka i jak najbardziej sie odwdzięcze
100 całusów ninka-dinka
środa, 29 lutego 2012
niedziela, 19 lutego 2012
czwartek, 16 lutego 2012
Tłusty Czwartek!
Z tej okazji je się pączki! Niktórzy mówią na ten dzień " Dzień Pączka" ale je się też np: Faworki
A ja w czoraj miałam urodzinki a teraz zdjęcie pączków:
A ja w czoraj miałam urodzinki a teraz zdjęcie pączków:
No nie prawda że pysznę mi aż ślinka cieknie
środa, 15 lutego 2012
Moje urodziny
Siem.
Nie wiem czy wiecie ale kończe 12!!!
Ja uwielbiam moje urodziny zawszę jest zabawnie!
Moim ulubionym gosciem jest kot mojej naj (zdjęcie w innym postcie) Tak się złożyło żę: Walentynki, Moje urodziny i tłusty czwartek!
Niech żyję luty!
Nie wiem czy wiecie ale kończe 12!!!
Ja uwielbiam moje urodziny zawszę jest zabawnie!
Moim ulubionym gosciem jest kot mojej naj (zdjęcie w innym postcie) Tak się złożyło żę: Walentynki, Moje urodziny i tłusty czwartek!
Niech żyję luty!
Konkurs
Siemanqoo oto mój nev koneq zrobiony przezemnie zobacz moją artbook warto doktorku xdd <3
BY ninka-dinka
BY ninka-dinka
czwartek, 9 lutego 2012
Dlaczego vip podrożał??
Często zadajemy sobię pytanie: Dlaczego vip podrożał?? Mnie się zdaję że to dlatego że jest mało użytkowników ma vip a mondatorzy muszą jakoś płacić za stronę a my go nie kupujemy! Więc to nasza wina a nie mondatorów.
A teraz mój artbook o tym!
A teraz mój artbook o tym!
Aktorzy są przypatkowi.
Starrr_03 vs zuza7428
My wszyscy się w to mieszamy! To sprawa starrr_03 i Zuzy7428 nie nasza, a ty byś chciał! Zal mi was wy o sobię piszecie że ona jest taka że jest taka ale to nie prawda! Nie wiadomo kto to zaczoł ale my nie dawajmy tego dalej! To ich sprawa jak one zrobią głosowanie to wtedy. Ja nie wiem kogo wolę też nie wiem kto to zaczął i dlaczego! jak coś to blog Zuzy to http://msp-zuza7428.blogspot.com
Z pozdrowieniami
Miley299
Z pozdrowieniami
Miley299
środa, 8 lutego 2012
Kot mojej naj
To kot mojej najki zdjęcie z nk więc z podpisem
jej imię brzmi: Filusia ♥
Prawda że słodka?? spotyka się z moim kotem Mruczkiem ♥
Tio ja wasz moderatek @.@
po 1.nie przeklinaj bo kick ban na kilka godzin później na zawsze
2.nie podawaj swojego hasła do msp i innych grozi to samo
3.nie obrażaj innych ludków odrazu ban na zawsze
4.nie podawaj innych linkuw kara kick
5.nie kłóć się ban na 8 godzineq z moderadkiekm i adnimkiem na zawsze
wasza cała ninka-dinka X.X
2.nie podawaj swojego hasła do msp i innych grozi to samo
3.nie obrażaj innych ludków odrazu ban na zawsze
4.nie podawaj innych linkuw kara kick
5.nie kłóć się ban na 8 godzineq z moderadkiekm i adnimkiem na zawsze
wasza cała ninka-dinka X.X
Jak zdobyć walentynkową czapkę!
To łatwe tylko trzeba znaleść osobę która ją ma i zrobić jej looka
Kliknij na zdjęcie by powiększyć.
Potem zapisujemy look i klikamy kup,
Usuwamy inne rzeczy i kupujemy!
wtorek, 7 lutego 2012
Dla okradzionych kont.
Kochani!!!
Jeśli oddajecie konto musicie być bardzo ostrozni żeby nie oddać go do oszustów!
My o tym nie wiemy więc oddamy myślimy np: Tamto konto jest super ma 10 lvl i vip! a moje
to jakieś głupie 5 lvl bez vip, biorę!
Ale oszust po oddaniu konta pewnie ma lepsze więc twoje usuwa potem daje zresetuj e-mail lub do mondaorki piszę a to daje innę hasło więc nasze konto nie jest naszę tylko oszusta.
Widzicię jak łatwo stracić konto więc lepiej być ostrożny.
Miley299
poniedziałek, 6 lutego 2012
niedziela, 5 lutego 2012
Dziwak!.
Widzicie go?
Jakiś dziadek a ma dziewczynę
z 12 lvl!
A chcę seksu przepraszam za takie słowo..
Z wyglądu jest bardzo ładna a on!
Właśnie przed chwilką to zobaczyłam
Jak dla mnie dziwne...
Ps. Zobacz moje 10 sek
Zlot zakochanych
oto ja Kamileq_kamileq mój chłopak Camille12 naj przyjaciółka
i Cezar299 chłopak Camille12 taki jakby mały zlocik wasza ninka-dinka
i Cezar299 chłopak Camille12 taki jakby mały zlocik wasza ninka-dinka
środa, 1 lutego 2012
Subskrybuj:
Posty (Atom)












