sobota, 24 marca 2012

Powiadomienie.

Z wielką przykrością powiadamiam że teraz już tu nie piszę autorką będzie ninka-dinka pisać będe na: http://olka.123.pinger.pl/  zapraszam tam jestem Czekoladka♥

To mój  ostatni prost Miley299

czwartek, 15 marca 2012

Wycieczka !! XD

Siem.
Moja nowa wieść jadę dziś 15 . 3 . 12r do "Millenium Hall" w Rzeszowie, idę do kina ! ;D Ale z młotrzą siostrą więć idziemy na film "Podróż na tajemniczą wyspę" i oczywiście do McDonalds lub KFC. Mam nadzieję że będzie wspaniale! Teraz zdjęcie tego centrum: zdjęcie z otwarcia.

piątek, 2 marca 2012

Jezu!! 20 lvl do mnie napisał!!

Tak , Tak Mycha231 do mnie napisała..
Bo pytałam czy kupić kostium królika a ona odpowiedziała!!
Chcecie dowód i juz go daje!

Zobaa>>>

Jezu to stare zdjęcie msp!!! Nie przypomina msp! Dla mnie to msp z epoki kamienia łupanego ;D Ok nie takie staree ale z daleszej epoki!! ;D

Najnowsza wieść :  Mam vip na 3 mies!!

czwartek, 1 marca 2012

Troche nowości z msp

jak widać zauwazłyłam że tło do filmu kiedyś kosztowało 300sc a teraz 500sc to nie fair troche











wasza emo goth swett niewiadomo jaka ale ninka-dinka

Nowy Konkurs

Widzicie?? to nowy konkurs : Ogrodniczy
Nie najgorszy a tu jak fajnie ubrać dziewczynę  na konkurs:

Pozdrawiam ;**