Z wielką przykrością powiadamiam że teraz już tu nie piszę autorką będzie ninka-dinka pisać będe na: http://olka.123.pinger.pl/ zapraszam tam jestem Czekoladka♥
To mój ostatni prost Miley299
sobota, 24 marca 2012
czwartek, 15 marca 2012
Wycieczka !! XD
Siem.
Moja nowa wieść jadę dziś 15 . 3 . 12r do "Millenium Hall" w Rzeszowie, idę do kina ! ;D Ale z młotrzą siostrą więć idziemy na film "Podróż na tajemniczą wyspę" i oczywiście do McDonalds lub KFC. Mam nadzieję że będzie wspaniale! Teraz zdjęcie tego centrum: zdjęcie z otwarcia.
Moja nowa wieść jadę dziś 15 . 3 . 12r do "Millenium Hall" w Rzeszowie, idę do kina ! ;D Ale z młotrzą siostrą więć idziemy na film "Podróż na tajemniczą wyspę" i oczywiście do McDonalds lub KFC. Mam nadzieję że będzie wspaniale! Teraz zdjęcie tego centrum: zdjęcie z otwarcia.
piątek, 2 marca 2012
Jezu!! 20 lvl do mnie napisał!!
Tak , Tak Mycha231 do mnie napisała..
Bo pytałam czy kupić kostium królika a ona odpowiedziała!!
Chcecie dowód i juz go daje!
Bo pytałam czy kupić kostium królika a ona odpowiedziała!!
Chcecie dowód i juz go daje!
Zobaa>>>
Jezu to stare zdjęcie msp!!! Nie przypomina msp! Dla mnie to msp z epoki kamienia łupanego ;D Ok nie takie staree ale z daleszej epoki!! ;D
Najnowsza wieść : Mam vip na 3 mies!!
czwartek, 1 marca 2012
Troche nowości z msp
jak widać zauwazłyłam że tło do filmu kiedyś kosztowało 300sc a teraz 500sc to nie fair troche
Nowy Konkurs
Widzicie?? to nowy konkurs : Ogrodniczy
Nie najgorszy a tu jak fajnie ubrać dziewczynę na konkurs:
Nie najgorszy a tu jak fajnie ubrać dziewczynę na konkurs:
Pozdrawiam ;**
Subskrybuj:
Posty (Atom)





