czwartek, 1 marca 2012

Troche nowości z msp

jak widać zauwazłyłam że tło do filmu kiedyś kosztowało 300sc a teraz 500sc to nie fair troche











wasza emo goth swett niewiadomo jaka ale ninka-dinka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz