piątek, 2 marca 2012

Zobaa>>>

Jezu to stare zdjęcie msp!!! Nie przypomina msp! Dla mnie to msp z epoki kamienia łupanego ;D Ok nie takie staree ale z daleszej epoki!! ;D

Najnowsza wieść :  Mam vip na 3 mies!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz