Siem.
Moja nowa wieść jadę dziś 15 . 3 . 12r do "Millenium Hall" w Rzeszowie, idę do kina ! ;D Ale z młotrzą siostrą więć idziemy na film "Podróż na tajemniczą wyspę" i oczywiście do McDonalds lub KFC. Mam nadzieję że będzie wspaniale! Teraz zdjęcie tego centrum: zdjęcie z otwarcia.

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz