Mówię o limicie forum widzicie?? Można 3 prosty na godzinę dla mnie to niesprawiedliwe!!!
poniedziałek, 30 stycznia 2012
Fame
sobota, 28 stycznia 2012
Koneq Przygoda w Dżungli
Witam was to ja ninka-dinka..
oto ciuchy tła animki i zdięcie główne konkursu...
spodni,butuw,akcesori,włosów nie dodawałam bo było mało a butuw wogóle
oto ciuchy tła animki i zdięcie główne konkursu...
spodni,butuw,akcesori,włosów nie dodawałam bo było mało a butuw wogóle
piątek, 27 stycznia 2012
Walentynki
No to jest nowe walentynkowe tło moviestarplanet.pl
I cieszę się jak głupia bo włosy mi się udały!!
czwartek, 26 stycznia 2012
Subskrybuj:
Posty (Atom)













