sobota, 28 stycznia 2012

Koneq Przygoda w Dżungli

Witam was to ja ninka-dinka..
oto ciuchy tła animki i zdięcie główne konkursu...







spodni,butuw,akcesori,włosów nie dodawałam bo było mało a butuw wogóle

1 komentarz: