czwartek, 16 lutego 2012

Tłusty Czwartek!

Z tej okazji je się pączki! Niktórzy mówią na ten dzień " Dzień Pączka" ale je się też np: Faworki
A ja w czoraj miałam urodzinki a teraz zdjęcie pączków:
No nie prawda że pysznę mi aż ślinka cieknie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz