Get your own Chat Box!
Go Large!
czwartek, 16 lutego 2012
Tłusty Czwartek!
Z tej okazji je się pączki! Niktórzy mówią na ten dzień " Dzień Pączka" ale je się też np: Faworki
A ja w czoraj miałam urodzinki a teraz zdjęcie pączków:
No nie prawda że pysznę mi aż ślinka cieknie
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz