czwartek, 9 lutego 2012

Dlaczego vip podrożał??

Często zadajemy sobię pytanie: Dlaczego vip podrożał?? Mnie się zdaję że to dlatego że jest mało użytkowników  ma vip a mondatorzy muszą jakoś płacić za stronę a my go nie kupujemy! Więc to nasza wina a nie mondatorów.
A teraz mój artbook o tym!
  
Aktorzy są przypatkowi.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz