Kochani!!!
Jeśli oddajecie konto musicie być bardzo ostrozni żeby nie oddać go do oszustów!
My o tym nie wiemy więc oddamy myślimy np: Tamto konto jest super ma 10 lvl i vip! a moje
to jakieś głupie 5 lvl bez vip, biorę!
Ale oszust po oddaniu konta pewnie ma lepsze więc twoje usuwa potem daje zresetuj e-mail lub do mondaorki piszę a to daje innę hasło więc nasze konto nie jest naszę tylko oszusta.
Widzicię jak łatwo stracić konto więc lepiej być ostrożny.
Miley299
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz