wtorek, 7 lutego 2012

Dla okradzionych kont.

Kochani!!!


Jeśli oddajecie konto musicie być bardzo ostrozni żeby nie oddać go do oszustów! 
My o tym nie wiemy więc oddamy myślimy np: Tamto konto jest super ma 10 lvl i vip! a moje 
to jakieś głupie 5 lvl bez vip, biorę!
Ale oszust po oddaniu konta pewnie ma lepsze więc twoje usuwa potem daje zresetuj e-mail lub do mondaorki piszę a to daje innę hasło więc nasze konto nie jest naszę tylko oszusta.
Widzicię jak łatwo stracić konto więc lepiej być ostrożny.




Z pozdrowieniami
Miley299

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz