środa, 8 lutego 2012

Tio ja wasz moderatek @.@

po 1.nie przeklinaj bo kick ban na kilka godzin później na zawsze
2.nie podawaj swojego hasła do msp i innych grozi to samo
3.nie obrażaj innych ludków odrazu ban na zawsze
4.nie podawaj innych linkuw kara kick
5.nie kłóć się ban na 8  godzineq z moderadkiekm i adnimkiem na zawsze




                                                          wasza cała ninka-dinka X.X

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz